Markobet Güncel Yeni Adresi Markobet9

Markobet Güncel Yeni Adresi Markobet9

Türkiye üzerindeki yasal içerikleri internet piyasası için uygulayan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Markobet ’in adresine genel getirmiştir. Engel sadece uzantıya yapılan ve sitenin normalde işleyişine etki eden durum değildir. Yani firma kapatılmamış ya da üyelikler geçersiz sayılmamıştır. Kullanıcılar rahat bir şeklide son alınan Markobet9.com adresini kullanarak, girişlerini yapabilirler. Bunun dışında yapmanız gereken ayrıca uygulama da bulunmuyor. Normalde kullandığınız hesaplarınıza erişebilirsiniz.

Sitenin biraz incelemesini yaparsak, lisansı ve diğer önemli detayları hakkında da bilgi sahibi olabiliriz. Bunlar arasında Markobet’in Curaçao tarafından yetkilendirilerek vergiye bağlandığı yer alır. Lisans hususunda izinleri alarak, 1668/JAZ no’suna sahip lisansı barındırdığı da belirtiliyor.

 

Markobet Finansal Detaylarında Hangi Yöntemler Var?

Finansal işlemlerde, yatırım ve çekme konuları ön plana çıkar. Bundan dolayı da www.Markobet9.com üzerinden giriş yapan kullanıcılar, üye olduktan sonra, Banka Havalesi, Astropay, Ecopayz ya da Kredi kartı üzerinden yatırımları yapabilir. Her biri için günlük alt ve üst limitler uygulanır.

Banka Havalesi üzerinden çekme talepleri verilebilir. Eğer Ecopayz le yatırım yapılmışsa, Ecopayz ile çekme talepleri verilir. Havale ile 45TL, Ecopayz ile 10TL alt limitte çekim verilebilir. Her ikisi ile en yüksek limit 90.000TL’dir.

Markobet ‘de spor ile canlı bahis imkanları, üyeler için sunulan ürün yelpazelerdir. Ayrıca ilk para yatırım bonusu olarak, 100TL’ye kadar alabileceğiniz kampanya verilir. Buna ek olarak kaybettiğiniz bazı paraları geri alabileceğiniz bonuslarda bulunuyor.